Galerie obrázků pro Office365 / SharePoint 2013

SPSOL ImageGallery je název pro náš produkt - rozšíření pro Office365 nebo SharePoint 2013, které umožní procházení obrázků z knihovny obrázků (vytvořené ze šablony) v podobě atraktivní obrázkové galerie včetně celoobrazovkového náhledu, případně automatické prezentace.

Galerie může být zobrazena přímo z knihovny obrázků tlačítkem "Show in ImageGallery" v ribbonu (páse karet), na záložce Soubory. Nebo může být vložena do libovolné stránky v podobě tzv. Webové části aplikace.

Díky omezením, které je při vývoji rozšíření pro Office365 dodržet, je jádro galerie umístěno v samostatné webové aplikaci. Tato aplikace je umístěna v datovém centru platformy Microsoft Azure. Zaručujeme, že jediná data, která jsou do jádra galerie stahována z vašeho Office365 jsou Url, Název, Url náhledu, Rozměry a Velikost obrázku. Žádná z těchto dat nejsou v jádru ukládána.

Zjistěte více o aplikace na stránce nápovědy (pouze v angličtině) - klikněte zde.

Aplikace je k zakoupení (nebo vyzkoušení) v obchodě Office Store.

Gallery opened from picture library ribbonFullscreen image viewer in the SPSOL ImageGallery App part Fullscreen image viewer in the ribbon initiated galleryImageGallery App part placed into a site page